Pies Kropelka w Jaworznie - Toaleta To Nie Śmietnik %
15398
post-template-default,single,single-post,postid-15398,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Pies Kropelka w Jaworznie

Pies Kropelka w Jaworznie

W wypełnionej sali teatralnej Domu Kultury w Szczakowej w Jaworznie, 11 sierpnia o 10:00 zaprezentowany został spektakl dla dzieci pt. „Niezwykła przygoda psa Kropelki”. Spektakl zgromadził blisko 120 najmłodszych mieszkańców Jaworzna, dla których sztuka stała się edukacyjną i zabawną podróżą do świata kanalizacyjnego systemu. Zadowolone i uśmiechnięte twarze dzieci mogły oznaczać tylko jedno – pozytywny odbiór przedstawienia, a przede wszystkim stworzonych na cel przedstawienia i całej kampanii postaci.

Dla utrwalenia zawartych w sztuce przesłań, czego do kanalizacji nie należy wrzucać, dzieciom zostały wręczone kolorowanki z podobiznami psa Kropelka, Aligatora i złej królowej Szczurzycy. Co jeszcze bardziej spodobało się uczestnikom.
Następny spektakl w Jaworznie odbędzie się 16 września br.