Kampania „Toaleta to nie śmietnik” w autobusach - Toaleta To Nie Śmietnik
15515
post-template-default,single,single-post,postid-15515,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Kampania „Toaleta to nie śmietnik” w autobusach

Kampania „Toaleta to nie śmietnik” w autobusach

Dzięki zaangażowaniu i owocnej współpracy z Zarządem Transportu Metropolitarnego oraz Przedsiębiorstwem Komunikacji Miejskiej w Sosnowcu kampania „Toaleta to nie  śmietnik” trafiła do szerokiego grona odbiorców. Plakaty informacyjne, które pojawiły się w środkach komunikacji miejskiej, stały się doskonałym źródłem przekazu na temat kampanii, gdyż codziennie kilka tysięcy osób miało okazję poznać jej treść i dowiedzieć się czego dotyczy.

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na to, czego nie powinno się wrzucać do toalety i jak odpowiednio użytkować kanalizacje. Złe nawyki w tym zakresie bardzo trudno zmienić. Tym bardziej takie działania są bardzo potrzebne. W kampanii chodzi o kształtowanie świadomości ekologicznej i pozytywnych zachowań.

Dzięki nawiązanej współpracy z Zarządem Transportu Metropolitarnego oraz Przedsiębiorstwem Komunikacji Miejskiej w Sosnowcu udało się dotrzeć z kampanią do mieszkańców naszego regionu i sprawić by jej zasięg miał charakter globalny.